СВІТЛОДІОДНІ ОСВІТЛЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ

  Підприємство допомагає Замовникам мінімізувати витрати на електроенергію завдяки ефективним і безпечним для людини і природи системами світлодіодного освітлення.

Чому світлодіодне освітлення?

Економія витрат: зниження витрат на електроенергію, обслуговування та утилізацію.

Комфортне освітлення: відсутність шкідливого випромінювання і мерехтіння.

Нові можливості: миттєве включення, можливість управління світловим потоком.

Додаткова енергія: менше навантаження на мережу і вивільнена потужність.

 

В залежності від області застосування у ТОВ «ЛІВ-ЕНЕРГО» знайдете наступні види світильників:

Промислові. Головні особливості – підвищена потужність, висока енергоефективність і економічність в складних умовах експлуатації. Мають високий клас захисту від зовнішніх негативних факторів.

Торгівельні. Відрізняються високим рівнем передачі кольору, створюють атмосферу, яка збільшує відвідуваність торгового залу і кількість продажів. За допомогою таких світильників різної конструкції можна повноцінно освітлити приміщення і сконцентрувати світло на окремих деталях.

Складські. Світлодіоди дозволяють рівномірно і ефективно освітить велике складське приміщення і значно знижують витрати на електроенергію.

Офісні. В цьому випадку освітлення ідентично денного світла, допомагає налаштувати співробітників на продуктивну роботу, концентрує увагу.

Для адміністративних і житлових будівель. Характеризуються надійністю, малим споживанням електроенергії, якісним світловим потоком і довговічністю.

Вуличні і паркові. Вулиці та дороги, яскраво освітлені світлодіодами, виглядають світло і безпечно.

Аварійні. Застосовується на промислових об’єктах і громадських місцях у разі відключення основного освітлення, здатні працювати автономно до двох годин.

За типом установки розрізняють:

  • стельові;
  • настінні;
  • підвісні;
  • вбудовуються;
  • магістральні.

У ТОВ «ЛІВ-ЕНЕРГО» Ви знайдете волого- та пиле захищені світильники, а також якісні системи управління і блоки живлення. Ми пропонуємо Вам не тільки покупку світильників, а рішення цілого комплексу задач по освітленню Вашого приміщення, будівлі, виробничих чи складських будівель, прилеглих територій, парків, вулиць.

Ми враховуємо особливості кожного проекту і обмеження по бюджету, а також орієнтуємося на Ваші побажання. Наші професійні фахівці можуть розробити індивідуальний проект освітлення будь-якої складності.

Оперативність та гнучкість виробництва.

Гарантія 5 років (розширена гарантія 6 – 10 років).

Всі наші продукти відповідають вимогам українських та європейських стандартів CE і RoHS.

Виробник при розробці своїх світильників враховує критерії та вимоги замовника, і у відповідності до потреб замовника розробляє світильники для забезпечення максимально комфортних умов. Виробник може моделювати необхідної потужності та з заданими характеристиками освітлювальні прилади.

Враховуючи вище зазначене, досить важко наперед зазначити вартість освітлювальних приладів та вартість проекту, вартість проектного рішення та вартість освітлювальних приладів формується у відповідності до вимог замовника з урахуванням усіх критеріїв та специфіки об’єкту(ів). 

 Замовити дзвінок